İnsan özelliği diye başlayım yazıya. Gerçekten insanın tüm uzuvları kadar işler bu davranış.

Bunun meraklısı olan insan da zavallıdır zaten.

Kimi zaman somutlaşmış bir biçimde adeta bedenle bütünlemiş bir uzuv gibi dikilir karşımıza. Gözle görülebildiği gibi, iğrenç kokusunu duyabilir, yapış yapış bulaşık kıvamını hissedebilirsiniz.

 

İşte bu karakterdeki insanlar, en çok satanlar rafından aldığı romanını bi türlü bitiremez. Çünkü devamlı elinde gezdirmelidir o romanı. Arkadaşlarının yanında, bunu okuduğuna dair ahkam kesmeli, yarattığı kültür fırtınasıyla, çevresindeki kızların başını döndürmelidir. Edebiyatta bile modayı takip eder 😉

 

Birde en nefret edilesi halleri vardır ki kız tavlama diye tabir ettiklerini içler acısı durum. Derler ki; “sevdim mi tam severim”. Biliriz ölümüne seversin (!). Çoğu kendisi gibi salak kızları da bu yöntemle tavlamamış mıydı?

Aynı şekilde en çok sevdiği şeylerden biri de sevgi gösterileridir. Annenden görmediğin ilgiyi bu adamdan görebilirsin.

Duyarlı genç imajı takınırlar. Her konuda fikir beyan ederler. Bilgin yoksa fikrin de olmasın abi yapma gözünü seviyim.

Haa bide her konuşmasından sonra olumlu tepkiler almayı bekleyen gururlu bakışlar sergilemesi, bayanların yanında ayrı erkeklerin yanında ayrı tavır ve davranışlar sergilemesi de bambaşka birşey..

 

Bu kişiliği bozuk arkadaşlar ;

Anlatmak için yaşar, göstermek için okur, sevilmek için sever, yaranmak için eleştirir. Yalnızlıktan ölesiye korkmak, burada mı başlar?

Göstereceğin birşeylerin ve kimselerin yoksa,
sadece sen varsan, ama kendin yoksan var mı önemi ?

Bu alana reklam verebilirsiniz!